Превод "Crno more" на пољски

Morze Czarne, Morze Czerwone, Morze Czarne су најбољи преводи "Crno more" у пољски.

Crno more
+ Додати

српски - пољски речник

  • Morze Czarne

    proper neuter

    Ti gradovi su, takođe, bili nekako potopljeni u isto vreme kada je Crno more plavilo.

    Te miasta także zostały zalane w podobnym okresie, co Morze Czarne.

  • Morze Czerwone

    proper neuter
  • Покажите алгоритамски генерисане преводе

Аутоматски преводи " Crno more " на пољски

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Преводи алтернативним правописом

Црно море
+ Додати

српски - пољски речник

  • Morze Czarne

    proper neuter
црно море
+ Додати

српски - пољски речник

  • morze czarne

Додати

Преводи "Crno more" на пољски у контексту, преводилачка меморија