Превод "kompakt disk" на италијански

CD, compact disc, compact disc су најбољи преводи "kompakt disk" у италијански.

kompakt disk
+ Додати

српски - италијански речник

  • CD

    noun

    Ali objavili ste novi rokenrol kompakt disk, koliko znam.

    Ma mi dicono che hai preparato un nuovo CD rock.

  • compact disc

    noun masculine

    Kompakt-diskovi su silom ubačeni na tržište kako bi kompanije povećale maržu profita.

    I compact disc vengono promossi ai consumatori cosicche'le compagnie discografiche possano incrementare i loro margini di profitto.

  • Покажите алгоритамски генерисане преводе

Аутоматски преводи " kompakt disk " на италијански

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Преводи алтернативним правописом

компакт диск
+ Додати

српски - италијански речник

  • compact disc

    noun masculine
Компакт диск
+ Додати

српски - италијански речник

  • Compact disc

Додати

Преводи "kompakt disk" на италијански у контексту, преводилачка меморија