Превод "No Woman" на српски
No Woman је превод "No Woman“ у српски.
No Woman
-
No Woman
No Woman, No Cry
Estava a dançar e a cantar o " No Woman, No Cry " e fiquei presa.
Pa, igrala sam okolo, i pevala sam " No Woman, No Cry " i zaglavila se.
-
Покажите алгоритамски генерисане преводе
Аутоматски преводи " No Woman " на српски
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Фразе сличне "No Woman“ са преводима на српски
-
Мирис жене
Додајте пример
Додати