Превод "Primavera Araba" на српски

Arapsko proljeće је превод "Primavera Araba“ у српски.

Primavera Araba
+ Додати

италијански - српски речник

  • Arapsko proljeće

    E poi ebbe inizio la Primavera Araba.

    A onda je počelo arapsko proljeće.

  • Покажите алгоритамски генерисане преводе

Аутоматски преводи " Primavera Araba " на српски

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Додати

Преводи "Primavera Araba" на српски у контексту, преводилачка меморија